16.01 osalesid Surju Kooli 7. klassi õpilased Artur, Kreete ja Kätlin Häädemeeste Keskkooli traditsioonilisel reaalainete päeval. Seda päeva peetakse selle kooli kunagise legendaarse matemaatikaõpetaja Peeter Sõrmuse auks. Õpilased said osaleda füüsika, matemaatika ja Arduino (IT) töötubades. Õpetajad osalesid samal ajal tehisintellekti ehk AI koolitusel. Töötubadele järgnes sudoku lahendamise võistlus, kus 7. klasside arvestuses saavutas Kätlin 1. koha ning õpetajate arvestuses oli kiireim lahendaja õp. Maarit meie koolist. Päev lõppes lego ehitusega, kus teemaks oli "Häädemeeste loomaaed". Osalejate vahel loositi välja auhindu. Kreetele naeratas loosiõnn ning ta valis tüdrukute lego, millega soovis rõõmustada oma väikest õde. Oli üks vahva ja uute teadmiste rohke päev.

Õp. Maarit Koger