Direktor Heidi Kodasma 44 30 445
502 3790
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Sotsiaalpedagoog Marge Leppik 5379 2510 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Saarde Vallavalitsuse haridusnõunik Andy Tilk 5912 9850 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Saarde Vallavalitsuse lastekaitsespetsialist Eve Lindoja   5480 0210 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Pärnumaa Rajaleidja keskus

5886 0710

Teenustele on võimalik registreeruda elektroonselt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

(nii individuaal- kui grupinõustamine)

Haridus- ja Teadusministeeriumi Välishindamisosakonna

juhataja Kristin Hollo
735 0206 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haridus- ja Teadusministeeriumi Välishindamisosakonna

asejuhataja Hille Voolaid
735 0109 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
     

 

 

 

Üldhariduse valdkonna õigusaktid leiab Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt  - https://www.hm.ee/et